GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Värmefat 8293326
nr 829 3326
Värmefat
+ kopp med fat, Kina, 1700-/1800-tal
Kondition: kopp med skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 27 maj 2013
kl 18:48:54
700 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.500 kr